O firmie

Leżaki drewniane, leżaki plażowe, leżaki ogrodowe - producent leżaków

SAN-DREW - PRODUKTY Z DREWNA TO NASZA PASJA.

 

Firma San-Drew  jest firma rodzinną działającą od 30 lat co pozwoliło nam zdobyc ogromne doświadczenie aby produkować wyroby z drewna najwyższej jakości. Specjalizujemy  się w produkcji i sprzedaży wyrobów z drewna przede wszystkim sanek drewnianych  z drewna bukowego oraz skrzynek sosnowych.

Dodatkowo jestesmy producentem wysokiej jakosci leżaków reklamowych, w naszje pracowni wykonujemy nadruki metoda cyfrowa oraz sitodrukiem - leżaki drewniane, leżaki plażowe, leżaki ogrodowe - producent leżaków.

Nasze produkty cechują się najwyższą jakością, wykonywane są  ze staranną dbałością o najmniejsze detale co czyni je atrakcyjnymi  dla klijenta i użytkownika. Dużą wagę przywiązujemy do tego  aby nasze produkty były wykonane estetycznie i funkcjonalnie oraz były wytrzymałe i bezpieczne co ma duże znaczenie gdyż są to produkty przeznaczone dla dzieci.

Jesteśmy otwarci na współpracę i wszelkie propozycje zapewniamy miły kontakt i profesjonalną współpracę zarówno dla klijentów z polski jak i z za granicy. Naszym atutem jest możliwość wykonywania towarów na potrzeby i indywidualne zamówienie klienta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - zarówno na stronie internetowej, jak i w siedzibie naszej firmy.
Leżaki drewniane, leżaki plażowe, leżaki ogrodowe - producent leżaków; sanki drewniane, skrzynki

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Stolarstwo "San-Drew"

Jan Drabik 

 

Nasze aktualne produkty: