Nadruki na leżakach

Produkujemy Lezaki plazowe Reklamowe. Nadruki na lezakach mozna wykonać w technologi , TermoTrasfer, Flex, Sitodruk, oraz Cyfrowym.

Sanki Drewniane

Oferujemy najlepsze jakosciowo sanki drewniane.

 

Produkcja leżaków.

Jesteśmy najlepszym producentem oraz dostawcą Leżaków w Polsce !

Leżaki drewniane, leżaki plażowe, leżaki ogrodowe - producent leżaków

SAN-DREW - PRODUKTY Z DREWNA TO NASZA PASJA.

 

Firma San-Drew  jest firma rodzinną działającą od 30 lat co pozwoliło nam zdobyc ogromne doświadczenie aby produkować wyroby z drewna najwyższej jakości. Specjalizujemy  się w produkcji i sprzedaży wyrobów z drewna przede wszystkim sanek drewnianych  z drewna bukowego oraz skrzynek sosnowych.

Dodatkowo jestesmy producentem wysokiej jakosci leżaków reklamowych, w naszje pracowni wykonujemy nadruki metoda cyfrowa oraz sitodrukiem - leżaki drewniane, leżaki plażowe, leżaki ogrodowe - producent leżaków.

Nasze produkty cechują się najwyższą jakością, wykonywane są  ze staranną dbałością o najmniejsze detale co czyni je atrakcyjnymi  dla klijenta i użytkownika. Dużą wagę przywiązujemy do tego  aby nasze produkty były wykonane estetycznie i funkcjonalnie oraz były wytrzymałe i bezpieczne co ma duże znaczenie gdyż są to produkty przeznaczone dla dzieci.

Jesteśmy otwarci na współpracę i wszelkie propozycje zapewniamy miły kontakt i profesjonalną współpracę zarówno dla klijentów z polski jak i z za granicy. Naszym atutem jest możliwość wykonywania towarów na potrzeby i indywidualne zamówienie klienta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - zarówno na stronie internetowej, jak i w siedzibie naszej firmy.
Leżaki drewniane, leżaki plażowe, leżaki ogrodowe - producent leżaków; sanki drewniane, skrzynki

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Stolarstwo "San-Drew"

Jan Drabik 

 

Nasze aktualne produkty:

Podkategorie

Wyroby ręcznie wykonane.

Wysoka jakość produktów oferowanych przez firmę San-Drew daje pewność i gwarancję na zakup bezpiecznego, solidnego i profesjonalnego towaru. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oferujemy również fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego produktu.

Najlepsza jakośc na rynku

Nasze Projekty